Uudised

 

Et  Teie lapse spordiklubi saaks  Tartu linnalt tegevustoetust, on ajavahemikul

 1.oktoober - 1. november vaja kinnitada oma lapse osalemine huviringis ja märkida eelistatud huviring.

Variant I             Internetis

1.Mine veebiaadressile: www.tartu.ee/kotoetused/kinnitus (avalehel on täpne juhend)  Kinnitamiseks ja eelistuse märkimiseks on vajalik:  ID-kaart ja PIN 1 kood või mobiil-ID või SMART-ID või pangakaart ja paroolid (kasutatakse nagu internetipangas)

                2.Vajuta sinisele lingile SISENE

                3. Esimest korda sisenedes sisesta oma kontaktandmed

                4. Märgi huviringide eelistusjärjekord (nt 1., 2., 3..., nii spordi-, kultuuri-,

                 noorsootöövaldkonnas kui erahuvikoolis)

                5. Kinnita (osaleb / ei osale) lapse osalus huvitegevuses

Variant II       Tartu Linnavalitsuse kultuuriosakonna  sporditeenistuses (Raekoja plats 12, II korrus tuba 208), 

Vastuvõtt:  E  8.00-18.00, T-N  8.00-17.00, R 8.00-16.00  v.a. 12.00-13.00 (lõuna)

                         Kaasa isikut tõendav dokument ja lapse isikukood

Lisainfo sporditeenistus: 7361 365, 5295647; pilvi.parnat@raad.tartu.ee

              

 

GRUPP 1

 

21.09 E. Kell 18.00 ÜKE kell 19.00 JÄÄ

 

22.09 T. kell 19.00 ÜKE kell 20.00 JÄÄ

 

23.09 K. kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ

 

24.09 N. kell 18.00 ÜKE kell 19.00 JÄÄ

 

GRUPP 3

 

22.09 T. Kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ   jäähall

 

23.09 K. kell 16.00 JÄÄ kell 17.00 ÜKE

 

24.09 N. kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ

 

25.09 R. kell 15.00 ÜKE kell 16.00 JÄÄ

 

26.09 L. kell 11.15 mäng Kajakas 40  Kajakas 08- PSK 08

 

GRUPP 2, 4.

 

21.09 E.kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ

 

23.09 K. kell 18.00 ÜKE kell 19.00  JÄÄ

 

25.09 R. kell 17.30 ÜKE  A.Puskini kool

 

26.09 L. kell 13.00 ÜKE kell 14.00 JÄÄ

 

27.09 P. kell 11.00 jäähokiturniir Kajakas 40    Astri Arena 

 

GRUPP 5

 

22.09 T. Kell 18.10 ÜKE kell 18.45 JÄÄ

 

23.09 K. kell 17.15 ÜKE kell 18.00 JÄÄ

 

25.09 R. kell 17.30 ÜKE A.Puskini kool

 

26.09 L. kell 12.15 ÜKE kell 13.00 JÄÄ

 

GRUPP 1

 

14.09 E. Kell 18.00 ÜKE kell 19.00 JÄÄ

 

15.09 T. kell 19.00 ÜKE kell 20.00 JÄÄ

 

16.09 K. kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ

 

17.09 N. kell 18.00 ÜKE kell 19.00 JÄÄ

 

GRUPP 3

 

15.09 T. Kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ   jäähall

 

16.09 K. kell 15.00 ÜKE kell 16.00 JÄÄ

 

17.09 N. kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ

 

18.09 R. kell 15.00 ÜKE kell 16.00 JÄÄ

 

19.09 L. kell 10.00 ÜKE kell 11.00 JÄÄ

 

GRUPP 2, 4.

 

14.09 E.kell 16.00 ÜKE kell 17.00 JÄÄ

 

16.09 K. kell 18.00 ÜKE kell 19.00  JÄÄ

 

18.09 R. kell 17.30 ÜKE  A.Puskini kool

 

19.09 L. kell 13.00 ÜKE kell 14.00 JÄÄ

 

20.09 P. kell 10.00 ÜKE kell 11.00 JÄÄ

 

GRUPP 5

 

15.09 T. Kell 18.00 ÜKE kell 18.45 JÄÄ

 

16.09 K. kell 17.15 ÜKE kell 18.00 JÄÄ

 

18.09 R. kell 17.30 ÜKE A.Puskini kool

 

19.09 L. kell 12.15 ÜKE kell 13.00 JÄÄ

 

20.09 P. kell 11.15 ÜKE kell 12.00 JÄÄ

 

AJAKAVA 13.06-22.06.2020

.

13.06 L. 11.00  JÄÄ grupp 2

               12.00 ÜKE 13.00 JÄÄ grupp 5

 

14.06 P. 11.00  ÜKE 12.00 JÄÄ  grupp 5

             

15.06.E. 18.00  ÜKE  19.00  JÄÄ  grupp 3.4

               20.00 ÜKE  21.00  JÄÄ  grupp 2

               

16.06 T. 13.00  ÜKE  14.00  JÄÄ  grupp 3.4

              17.00 ÜKE    18.00  JÄÄ  grupp 5

 

17.06 K. 14.00  ÜKE  15.00  JÄÄ  grupp 2

              

18.06 N.13.00  ÜKE 14.00  JÄÄ  grupp 2

              17.00  ÜKE  18.00  JÄÄ  grupp 5

 

19.06 R. 14.00  ÜKE  15.00  JÄÄ  grupp 2

 

20.06 L.  12.00  ÜKE  13.00  JÄÄ  grupp 5

               13.00  ÜKE  14.00  JÄÄ  grupp 3.4

 

21.06 P. 12.00  ÜKE  13.00  JÄÄ  grupp 5

 

22.06 E.  19.00  ÜKE  20.00  JÄÄ  grupp 2

AJAKAVA 01.06-14.06.2020

 

01.06 E. 17.00  JÄÄ grupp 3,4

              19.00  ÜKE  20.00  JÄÄ grupp 2

 

02.06 T. 14.00  ÜKE 14.00  16.00 JÄÄ  grupp 2

              17.00  ÜKE grupp 3.4

              17.00  ÜKE  18.00 JÄÄ grupp 5

 

03.06 K.17.00  JÄÄ  grupp 3.4

              19.00  ÜKE  20.00  JÄÄ  grupp 2

 

04.06 N. 11.00 ÜKE  12.00  JÄÄ  grupp 3.4

               14.00 ÜKE  15.00  JÄÄ  grupp 2

               17.00  ÜKE  18.00 JÄÄ  grupp 5

 

05.06 R. 15.00  ÜKE  16.00  JÄÄ  grupp 2

 

06.06 L.  10.00  JÄÄ  grupp 3.4

               11.00  ÜKE  12.00  JÄÄ  grupp 5

 

07.06 P.  11.00  ÜKE  12.00  JÄÄ  grupp 5

 

08.06 E.  17.00  JÄÄ  grupp 3.4

               19.00  ÜKE  20.00  JÄÄ  grupp 2

 

09.06 T.  15.00  ÜKE  16.00  JÄÄ  grupp 2

               17.00  ÜKE  18.00  JÄÄ  grupp 5

 

10.06 K.  17.00  JÄÄ  grupp 3.4

                19.00  ÜKE 20.00  JÄÄ  grupp 2

 

11.06 N. 11.00  ÜKE  12.00  JÄÄ  grupp 2

               17.00  ÜKE  18.00  JÄÄ grupp 5

 

12.06 R.  15.00  ÜKE  16.00  JÄÄ grupp 3.4

 

13.06 L.  10.00  JÄÄ  grupp 3.4

               11.00  ÜKE  12.00  JÄÄ  grupp 5

 

14.06 P.  11.00  ÜKE  12.00  JÄÄ grupp 5

 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  ...
 

Mängud

« <Oktoober 2020> »
ETKNRLP
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Spordiklubi Kajakas - Annemõisa 6, Tartu
Telefon: (+372) 55 64 1894     Faks: +372 7 346 254     E-post: oleg@kajakas.net; sarki.kajakas@mail.ee